Возврат товара

Права споживачів щодо придбаного товару в інтернет-магазині cinecitta.ua

Права споживачів щодо придбаного товару в інтернет-магазині cinecitta.ua

Закон України «Про захист прав споживачів» та Переліку товарів, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженого Кабінетом Міністрів України від 19.03.1994 № 172, поверненню та обміну парфюмерно-косметичні засоби не підлягають.
Тому належної якості товар, придбаний у нашому інтернет-магазині, не підлягає обміну.

Виключенням становить товар, який на момент придбання:

має неприємний запах;
упаковка якого мала пошкодження до моменту придбання товару, в тому числі внаслідок відсутності частини, через що неможливо використовувати косметичний засіб, наприклад, відсутня щіточка;
косметичний засіб висохлий;
дозатор упаковки косметичного засобу не працює.

Обмін товару, що має вищезазначені недоліки, здійснюється лише за умови, що він не використовувався. Звернення щодо обміну косметичних засобів, які використовувалися, інтернет-магазином не розглядають.
Право на обмін товару, що має вищезазначені недоліки, споживач може реалізувати протягом 14 календарних днів з дати придбання товару, а у разі одержання товару поштою, кур’єрською службою чи від перевізника, протягом 14 календарних днів з дати прийняття товару.

У разі, якщо споживач проживає у м. Києві, він може здійснити обмін товару за адресою: м. Київ, Эспланадная, 20 оф.810, з понеділка по п’ятницю з 10.00 по 18.00, телефон для довідок: (044) 461-96-58, 461-96-57 .

Якщо споживачів проживає за межами Києва, то косметичні засоби повертаються у той самий спосіб, яким йому було направлено товар інтернет-магазином, наприклад, поштою, кур’єрською поштою, перевізником тощо.
Звертаємо увагу, що звернення споживачів розглядається лише за умови надання разом із товаром, що має відповідні недоліки, документів, що підтверджують факт придбання косметичних засобів у цьому інтернет-магазині, які одержані в момент придбання товару чи одержання товару від пошти, кур’єрської служби чи перевізника. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» відсутність документів, що підтверджують придбання косметичних засобів у нашому інтернет-магазині, є підставою для відмови у задоволені звернення про обмін товару.

З повагою,
Адміністрація інтернет-магазину cinecitta.ua